kovový obklad z trapézového plechu

NOVINKY

 

AFI CITY, Praha

Výroba a montáž kazet z tahokovu. Materiál tahokov typ RB /65, oko 62x23 – 8x1,5 mm. Tento materiál se ohýbal do tvaru kazet, které byli následně namontované do podhledu. Galerie AFI CITY viz: https://www.afi-city.cz/galerie/

20200904_080111_up_web.jpg

ELI Beamlines

Laserové centrum Dolní Břežany - v tomto projektu jsme realizovali kromě různých typů kovových podhledů také sádrokartonové podhledy a příčky včetně dodávky a montáže dveří a zárubní pro oddělení tras pro čistý a nečistý provoz. Popis dalších stavebních prací, které jsme realizovali v tomto projektu, najdete v referenčním listu.

těžký rastrový podhled

POZVÁNKA ZIMNÍ AKCE

Vážení zákazníci a přátelé firmy,

v tomto zimním období
Vás zveme na polední svačiny, 
které se budou konat v prostorách firmy ALLEGRO, Praha − Butovická
v čase od 11-13:00 hod. 

Tato zimní akce bude zakončena

v únoru 2019 zabijačkovými hody.

            
Těšíme se na Vás!

Pozvanka_Allegro_2018.jpg

NEKÁZANKA 11, PRAHA

Dokončená zakázka, na kterou jsme dodávali kovové podhledy PRIMA v barevném provedení zlatý dub (dřevodekor). U této zakázky se nahrazovaly dřevěné podhledy kovovými
z důvodů dodržení vysoké požární bezpečnosti objektu.

kovový lištový podhled PRIMA

ČSOB centrála, Radlická Praha

Výroba a instalace kovových dveří do dvou typů zárubní. Celkem bylo namontováno 111 dveří do celého objektu. Dveře jsme instalovali do podzemních garáží, serverových místností, ale i do kanceláří správy budovy a bezpečnostní služby.

IMG_20200609_112535up_web.jpg

ŠTAFETOVÉ PUTOVÁNÍ

Z PRAHY DO ORVIETA

Už několik let se podílíme se na organizaci pěšího putování z Prahy do Orvieta. Zveme vás už na další ročník konaný na počest Svátku Corpus Domini a cesty pražského kněze Petra z Prahy do Říma v roce 1263, s níž je spojeno vyhlášení svátku.
V patnácti etapách o celkové délce 450 km se na cestu s poselstvím evropské vzájemnosti vydává štafeta Corpus Domini a k ní se po cestě připojují další a další putující.

orvieto.jpg

LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA

Dokončený projekt na kovový lamelový akustický podhled LONGUS na Letišti Václava Havla - terminál 1. Pro docílení požadovaných akustických vlastností  lamel LONGUS jsou opatřeny z boku perforaci a do lamel je vložena minerální izolace.

kovový lamelový podhled LONGUS

MAIN POINT

V kancelářské budově MAIN POINT na pražském Pankráci se můžete setkat s našimi kovovými podhledy už ve vstupní LOBBY. Dále na chodbách u výtahu, kde vytváří lamely tvar šestiúhelníku. Napojení lamel pak rozděluje pouze osvětlení
a vytváří tak velmi zajímavý celek. Lamely byly vyrobeny v zakázkové metalické barvě Dunkelgrau.

závěsný kovový podhled ENTIS