kovové bezpečnostní a akustické dveře
Výrobky - Kovové dveře zárubně a stavební pouzdra

KOVOVÉ DVEŘE, ZÁRUBNĚ A STAVEBNÍ POUZDRA

Vnitřní kovové dveře SMART a FUTURE

Dle požadavků klienta jsou naše dveře vyrobeny s různými funkčními výplněmi dveřního křídla (tepelně i zvukově izolující, protipožární i kouřotěsné). Nabízíme široký výběr příslušenství.

Kovové dveře se vyznačují vysokou odolností proti opotřebení. Naše dveře mohou být dodány se špičkovou povrchovou úpravou Hot pro Coating díky které získají moderní nebo například dřevěný vzhled. Pro převoz jsou všechny dveře chráněny ochrannou fólií a zabaleny.

Kovové dveře SMART - použití do interiéru (domácnosti, kanceláře)

Kovové dveře FUTURE - použití do průmyslových a čistých prostor (garáže, laboratoře, ...)

Základní popis dveřních křídel
dveře jednokřídlé a dvoukřídlé
Typy otvírání
kovové dveře a zárubně
Kovové obložkové zárubně
Ocelové obložkové zárubně, které pohodlně odvezete osobním autem. Zárubně jsou vyráběny z pozinkovaného plechu tloušťky 1,5 mm, dodávané s třístranným těsněním a složené v transportní krabici. Jsou určeny pro dodatečnou montáž do všech běžných typů stavebních konstrukcí. Standardně jsou kovové obložkové zárubně dodávány se základním polyuretanovým nátěrem RAL 7035.
Dvoudveřní zárubeň SMART typ 603/II
 
Kovová obložková zárubeň je určena pro dodatečnou montáž do čistého stavebního otvoru do sádrokartonových příček. Zárubeň se vyrábí bez zapuštění do podlahy. Používá se především jako prostorové rozdělení hotelových a kancelářských objektů.

BRAVALL - stavební pouzdra

Stavební pouzdra pro posuvné dveře (dále jen „dveřní pouzdra“) představují moderní stavební prvek pro úsporu místa v interiéru. Dveřní pouzdra se vyrábějí ve variantách pro osazení do sádrokartonové nebo zděné příčky. Dveřní křídlo lze v případě potřeby jednoduše demontovat.

 

Výhody dveřních pouzder:

  • Úspora místa

  • Velká variabilita designu dveří

  • Různá atypická provedení

Montážní návod

PRODUKTOVÁ GALERIE