KONTAKT

" A L L E G R O " s.r.o.


Butovická 234/22, 158 00 Praha 5
Telefon:  +420 251 613 120
E-mail:    allegro@allegro.cz 

 

IČO: 48951862 

DIČ: CZ48951862

Spisová značka: C 29974 vedená u Městského soudu v Praze

VÝROBNÍ ZÁVOD BRATKOVICE

Bratkovice 63
273 24 Velvary


E-mail:   bratkovice@allegro.cz

Jitka Frolíková

vedoucí střediska výroba

Telefon: +420 724 307 733

E-mail:   frolikovaj@allegro.cz

Jan Polák

vedoucí obchodu střediska výroba

Telefon: +420 602 363 682

E-mail:   polakj@allegro.cz

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Pavel Kossi
jednatel, vedoucí staveb

Tel.: +420 602 309 132

E-mail: kossip@allegro.cz

Ing. Jitka Kossiová
prokuristka,

vedoucí marketingu, správy a péče o zákazníky

E-mail: kossiovaj@allegro.cz

Bc. Robert Kadoun
prokurista, finanční ředitel

E-mail: kadounr@allegro.cz

 

Jan Kossi, B.A.

prokurista, technik

 

E-mail: kossij@allegro.cz

PRODEJNA JINONICE

Butovická 234/22 

158 00 Praha 5

Telefon:  +420 251 613 120, +420 251 613 122
Fax:        +420 251 612 457


Josef Morstein

vedoucí prodejny


E-mail: morsteinj@allegro.cz


Otevírací doba:          

Po – Pá 7:00 - 16:00

PRODEJNA KRČ

Vídeňská 744/2

140 00 Praha 4

Telefon: +420 602 645 380, +420 241 471 181
Fax:       +420 241 471 181


Jiří Podhorský

vedoucí prodejny


E-mail: podhorskyj@allegro.cz


Otevírací doba:             

Po – Čt  7:00 - 16:00
Pá          7:00 - 14:00

 

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Matěj Tomeš            
referent


Telefon: +420 602 309 134 
E-mail:   tomesm@allegro.cz

MARKETING

Ľuba Sedláčková           
specialista marketingu


Telefon: +420 724 338 016 
E-mail:   sedlackoval@allegro.cz

TECHNICI

Dalibor Trnka 

E-mail: trnkad@allegro.cz

Petr Dvořák        

E-mail: dvorakp@allegro.cz

Tomáš Kleiner 

E-mail: kleinert@allegro.cz

Ondřej Klanica

dveře

E-mail: klanicao@allegro.cz

ODDĚLENÍ ROZPOČTU A PŘÍPRAVY

​Ondřej Baloun       

E-mail: balouno@allegro.cz

NAPIŠTE NÁM

* Povinný údaj.

Newsletter ALLEGRO

Přihlaste se do našeho newsletteru a dostanete aktuální informace.

Dokumenty
ke stažení

Rychlý kontakt

+ 420 602 309 134

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

kovove podhledy, obklady, akustické podhledy
kovove dvere zarubne
revizní dvířka do sádrokartonu
prerušovače akustické vazby
kovovýroba

PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT

  • 25 let na trhu

  • 55 certifikovaných výrobků

  • 2500 realizovaných staveb

  • zakázková výroba na míru

  • montáž

KONTAKTUJTE NÁS

" A L L E G R O " s.r.o.

Butovická 234/22

158 00 Praha 5

 

IČO: 48951862  

DIČ: CZ48951862

 

Telefon:  +420 251 613 120

Fax:        +420 251 613 121

E-mail:    allegro@allegro.cz

Výrobní závod Bratkovice

Bratkovice 63

273 24 Velvary

Telefon:  +420 315 762 664

Fax:        +420 315 762 658

E-mail:    bratkovice@allegro.cz

  • Facebook - Bílý kruh
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Bílý kruh

© 2020 ALLEGRO